8 444 602 31 saulutetelsiai@gmail.com

Prašau, padėk man !

Gerbiami, Tėveliai, Taip greitai, bet taip tyliai… Visai kitaip nei kasmet… apsisuko metų ratas. Vienus subūrė draugėn, kitus išskyrė atstumu ir atėmė galimybę apsikabinti. Taip šiemet buvome priversti pakeisti ir tradicijas – atidedant “Pyragų dieną”. Tačiau gerumui nereikia rinktis laiko, jį tiesiog reikia skatinti 🙂. Šiemet visą bendruomenę kviečiame jungtis į tris savaites užtruksiančią akciją “Prašau, padėk man”. Akcijos tikslas paremti beglobius augintinius, paskatinti vaikus rūpintis augintinių gerove, atkreipti dėmesį į opias augintinių problemas, kalbėti apie netinkamą elgesį su jais.
Prašome, kas gali , kas nori prisijungti kartu įgyvendinti šią gražią idėją paaukojant mūsų keturkojams draugams. Agintinių prieglaudai ypač trūksta sauso maisto šunims senjorams, įvairių vaistų nuo parazitų, kraigo, trūksta net malkų šildymui ar pjuvenų briketų.
Visas aukotas dovanas vaikučiai gali nešti į darželį, o gruodžio 20 dieną jas perduosime ne pelno siekiančiai organizacijai “Telšių uodegėlė”.
Visi nuostabūs jausmai pasaulyje sveria mažiau už vieną gerą darbą. Dž. R. Lovelis

Close Menu