8 444 602 31 saulutetelsiai@gmail.com

Dėl paskelbtos ekstremalios situacijos valstybėje,  veikla nuo 2020m. rugsėjo laikinai nevykdoma

ŠOKIŲ KLUBAS  – tai puikus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta laisvę, naujoves, taip pat nori būti kūrybiški ir individualūs, bei originalūs. Ugdytiniai susipažindinami su šiuolaikiniu šokiu, jo išraiškomis, raida bei dabarties tendencijomis. Įgyja modernaus šokio gebėjimų ir įgūdžių. Visus metus vaikai bus mokomi modernaus, sceninio šokio pagrindų. Taip pat bus suteikiama muzikinių choreografinių žinių, lavinamas ritmo pojūtis, taisyklinga laikysena, kūno lankstumas, ištvermė. Mokoma improvizuoti, skatinama naudoti savo kūrybos judesius. Bus ugdomas savarankiškumas, pagarba ir tolerancija draugams.

 NAUDA VAIKAMS

  • Šokių praktikavimas plėtos vaikų estetinę ir meninę patirtį ir juos stiprins fiziškai, pagerės jų laikysena ir koordinacija.
  • Bus ugdomi vaikų gebėjimai pažinti ir išreikšti šokio elementus, kaip priemones, sudarančias galimybę kurti, komunikuoti, improvizuoti ir kurti šokio judesius, aktyvinant vaizduotę, motyvaciją šokti ir norą mokytis sukurtų šokių.
  • Užsiėmimai skatins vaikus aktyviai dalyvauti kultūrinėje veikloje, ugdys saviraišką, stiprins vaikų discipliną ir atsakomybę.
  • Vaikai įgis kompetencijų, būtinų asmeniniam ir visuomeniniam gyvenimui.

UŽSIĖMIMAI

Antradieniais 15. 20– 16.00 val.

Ketvirtadieniais 14.45 – 16.00 val.

VADOVĖ

Sigita Račkauskienė – pradinių klasių mokytoja. Darželyje šokio meno moko jau 15 metų.

Telefonas pasiteiravimui 8 673 47505 Sigita

Close Menu