Šiandien vyko ypatingas susitikimas – svečiavosi ilgamečiai mūsų draugai iš Telšių centro “Viltis”. Čia vaidina žmonės, kurių pasaulio matymas yra kitoks – kupinas nuoširdumo, tikrumo ir jautrumo. Jie dovanojo spektaklį „Saulė ir mėnulis“ palietusį ne tik vaikų, bet ir suaugusiųjų širdis.
Aktorių nuoširdus noras kurti, būti scenoje ir dalintis savo vidiniu pasauliu buvo akivaizdus kiekviename judesyje, kiekviename žvilgsnyje.
Mūsų vaikų susidomėjimas, įsitraukimas ir šilti atsiliepimai dar kartą priminė, kokia svarbi yra tokia gyva, tikra patirtis.
Džiaugėmės jų pasirodymu, džiaugiamės šia gražia, jau ne vienerius metus trunkančia draugyste ir kiekvienu jų apsilankymu .
Nuoširdžiai dėkojame kolektyvui ir užimtumo specialistei Astai Veselienei už prasmingą, jautrų ir įkvepiantį laiką kartu.
