8 444 602 31 saulutetelsiai@gmail.com

Dėl paskelbtos ekstremalios situacijos valstybėje,  veikla nuo 2020m. rugsėjo laikinai nevykdoma

Lopšelio – darželio “Saulutė”  5-6 metų vaikai yra mokomi ankstyvosios anglų kalbos. Užsiėmimai vyksta 2 kartus per savaitę  po pietų miego. Kalbos moko – pradinių klasių anglų kalbos mokytoja metodininkė Danutė Raudienė

Dirbama pagal vaikų amžių atitinkančią ugdymo priemonę (pirmi mokymo metai): Express Pullishing,, Happy Hearts 1“.  Puiki naujiena tai, kad per kiekvieną pamokėlę yra sudaryta galimybė naudoti IKT. Tai darželio dovana savo ugdytinių gebėjimų ugdymui. Vaikai noriai lanko pamokėles, įsitraukia į žodyno, angliškų frazių, dainelių mokymąsi.

Ugdymas vyksta pagal mokytojo knygą, naudojant žodynų plakatus, korteles, pratybų užduotis (atšviestos), kompiuteriniai diskai su kiekvienos pamokos ugdomąja medžiaga: pokalbiams, dainelės, žaidimais, klausymo užduotimis. Per pamokėles vaikai „panardinami“ į anglų kalbos suvokimą, įsitraukia į pokalbius mokoma naująja kalba.

Mokytoja su 5-6 metų vaikais turi daugiau kaip 10 metų darbo pratkitką šioje įstaigoje. Vėliau dauguma ugdytinių ateina mokytis į „Atžalyno“ progimnaziją. O nuo antros klasės, pradėjus mokytis anglų, vaikai lengviau įsijungia į ugdymosi veiklas, prisimena ir pritaiko savo žinias įgytas per pamokėles darželyje.

Mokytoja nuolat domisi ugdymo naujovėmis. Šiai metais dalyvavavo seminare “Inspiration from English i-Treasure Capsule – Incredible Amazing English” („Anglų kalbos mokymas pradinėse klasėse ir ikimokyklinėse įstaigose naudojant Informacines Technologijas – interaktyvus mokymas“). Per seminarą gauta daug metodinės medžiagos, naudojant IKT. Ją pritaiko ir papildo pamokėles, mokant darželio vaikus.

Daugiau, kaip 14 metų dalyvauja tarptautiniuose eTwinning projektuose. Per juos tobulina savo pedagoginius gebėjimus: dalijasi savo patirtimi, priima kolegų iš EU patirtį. Yra Lietuvos eTwinning komandos mentorė

Daugiau kaip 10 metų vykdo Erasmus+ projektus Telšiuose. Per projektines veiklas tobulina pedagoginius gebėjimus, dirba bendraudama ir bendradarbiaudama vietinėse ir tarptautinėse komandose.

Close Menu