+370 444 602 31 saulutetelsiai@gmail.com

LABAS visiems, apsilankiusiems mūsų grupėje 🙂 .

Šiais metais į priešmokyklinę ,,Žemaitukų‘‘ grupę atvyko 20 vaikų. Visi vaikai linksmi, sveiki ir judrūs, o svarbiausia nusiteikę gauti daug žinių ir puikiai pasiruošti mokyklai. Grupės priešmokyklinio ugdymo mokytojų Vaidos J. ir Vilmos M. bei jų padėjėjo Danguolės A. siekis yra , kad kelias į žinių pasaulį vestų per tyrinėjimus, atradimus, bandymus  ne tik kasdieninės veiklos metu, bet ir įvairių švenčių, pažintinių- mokomųjų ekskursijų, žaidimų metu.

  • PASAKYK- ir aš užmiršiu.
  • PARODYK- ir aš prisiminsiu.
  • Leisk pabandyti- ir aš IŠMOKSIU.
  • Leisk perduoti kitam- ir aš ĮSISAVINSIU.

 

 

 

/2020.12.08/
Šiuolaikiniame pasaulyje vis mažiau vietos lieka lietuvių liaudies šeimos papročių ir tradicijų puoselėjimui. Žmonės vis skuba, yra užsiėmę įvairiais darbais, pasinėrę į socialinius tinklus, pamiršdami tiesioginio bendravimo su kitu žmogumi ar netgi savo vaiku svarbą. Klausydamasi vaikų pasakojimų, suprantu, kad vietoj to, kad šeimos nariai vakarais pabendrautų, pasikalbėtų prie arbatos puodelio, jie ,,naršo‘‘ virtualioje erdvėje, prie to pratindami ir savo vaikus. Vaikams yra paduodami planšetiniai kompiuteriai, išmanieji telefonai- ,,kad turėtų kuo užsiimti‘‘.
Kada, jei ne per šv. Advento laikotarpį, galime stabtelėti, atsigręžti vieni į kitus, nors trumpam nustumdami išmaniąsias technologijas į šalį ir tas brangias gyvenimo minutes praleisdami su brangiais žmonėmis. Laikas praleistas su mama, tėčiu, močiute ir seneliu, kalbantis, žaidžiant ar kažką kuriant, išliks visam gyvenimui kiekvieno vaiko širdyje.
Šios minties vedini – dalyvaujame projekte “Arbata su nykštuku” – vaikai su tėveliais gamina Nykštukus iš gamtinės medžiagos, sukurtus darbus pasirinktoje aplinkoje fotografuoja kartu su garuojančios arbatos puodeliu…

Close Menu