Telšių miesto ikimokyklinių įstaigų šaškių turnyre „Mąstau, žaidžiu, laimiu!“ šiandien dalyvavo ir Telšių lopšelio-darželio „Saulutė“ „Gudručių“ grupės vaikai – Tadas ir Urtė.
Didžiuojamės mūsų mažaisiais žaidėjais, kurie drąsiai išbandė savo jėgas, lavino mąstymą ir patyrė žaidimo džiaugsmą.

