+370 444 602 31 saulutetelsiai@gmail.com

Šaškių turnyras “Mąstau, žaidžiu, laimiu”

Telšių miesto ikimokyklinių įstaigų šaškių turnyre „Mąstau, žaidžiu, laimiu!“ šiandien dalyvavo ir Telšių lopšelio-darželio „Saulutė“ „Gudručių“ grupės vaikai – Tadas ir Urtė.
Didžiuojamės mūsų mažaisiais žaidėjais, kurie drąsiai išbandė savo jėgas, lavino mąstymą ir patyrė žaidimo džiaugsmą.🥰
Dėkojame organizatoriams Telšių lopšelis-darželis ,,Eglutė”💛
Close Menu