8 444 602 31 saulutetelsiai@gmail.com

Pasakyk pasauliui “Labas !”

Įgyvendinant Telšių rajono savivaldybės mokyklų  pažangos skatinimo programą, už sėkmingai parengtą projektą mūsų įstaigai skirta 3897 eurai  programinei įragai įsigyti.
Projektas vadinas “Pasakyk pasauliui “labas !“ („Say hello to the world”) Projekto tikslas – skatinti vaikus per įvairias įdomias veiklas susipažinti su kitų šalių (ir pristatyti savo šalies) įžymius žmones, istorinius objektus, kultūrą ir papročius, stiprinant ryšius tarp skirtingų tautų.
Nors projektas patvirtintas dar 2022m. liepos mėnesį ir pasirašytos bendradarbiavimo sutartys su dviem Slovėnijos pradinėmis mokyklos, pats startas įvyko tik lapkričio 24d.  –  vaikai tiesiogiai , internetiniu ryšiu bendravo su 6-7m. Slovėnijos vaikais.
Projektas parengtas pagal „Penki pirštai“ programą ir jungia vaikus visame pasaulyje, plėtojamas įgyvendinant „Penkių pirštų“ programą. Ją sudaro penkios temos, tokia seka: „Aš“ – nykštys, „Aš ir mano šeima“- smilius, „Aš ir mano darželis“ – didysis, „Aš ir mano miestas“ – bevardis , „Aš ir mano šalis“ – mažylis.

Tobuliname ir anglų kalbą, tačiau be suaugusiųjų komandinio darbo, t. y., be socialinės pedagogės Linos Paulauskės, bendrauti anglų kalba – būtų keblu. Projektą globoja – direktorė Rosita Petkuvienė

Close Menu